Mikromagie / iluzionista.cz

Mikromagie se stala nejžádanější moderní formou interaktivní entertainment show. Prostřednictvím mikromagie lze navázat živou komunikaci mezi hosty, kteří se před setkáním s kouzelníkem mikromagie vůbec neznali. Moderní mikromagie je forma efektní společenské reality show, přitom je to univerzální zábavný žánr, který na rozdíl od jevištní magie neztrácí své kouzlo v žádném prostředí a efektivně kompenzuje pasivní formy zábavy.
  • 15 - 120 minut
  • firemní akce, narozeniny, plesy, svatby, ...

Mám zájem o představení Chcete objednat představení
nebo zaslat více informací?

Podrobný popis programu

Během své praxe v kasinu shromáždil kouzelník mikromagie Petr Absolon kvalitní sbírku zajímavých hráčských technik a postupů, z nichž ty nejefektnější tvoří základ zcela exklusivní hráčské exhibice.
Mikromagie je obor zahrnuje nejširší spektrum kouzelnických a hráčských technik, od primitivních skořápkářů, přes hráče vrchcábů až po nejtvrdší pistolníky v pokeru. Můžete se nechat obehrát, dozvědět se jak to kouzelník dělá a třeba se i něco naučit. Nebo se nechat jenom okouzlit tajemstvím mikromagie.

Mikro - magie se skrývá i v tom nejmenším a nejběžnější předmětu, který denně berete do prstů, lžíce, šálek kávy, klíče, zavírací špendlík. tužka, mince, bankovky, prsten, provázek...kouzelník mikromagie to ví a dokáže Vám to přímo u stolu.

video z párty s kouzelníkem mikromagie