Reference

Vystoupení v televizi a jiná videa

Všechna videa z našich vystoupení lze shlédnout na našem YouTube profilu.

některé OHLASY NA DĚTSKÉ PROGRAMY

" Děkujeme za úžasné představení, kterým jste nás pobavil bez rozdílu věku. Děti jsou ještě vzhůru a vstřebávají ten kouzelný zážitek."

Hezký zbytek večera přeje Andrea Krajlinková

"Pane kouzelníku byl jste prostě kouzelný. Poprvé jsme viděli kouzla na takové úrovni na živo a byl to opravdu zážitek. Omlouvám se za to zdržení, ale děti Vás prostě nechtěly propustit a už teď se těší až za rok opět přijdete, jak doufáme…".

Na shledanou Alexandra Nandy


"....pane xxxxx. vyřiďte prosím panu Kouzelníkovi, že nám pořádně zamotal hlavy a pobavil naše ratolesti . Měl jste pravdu, je znát, že je profesionál …"
S pozdravem Ing. Gustav Vranský Příbor


"Ještě jednou posílám poděkování. Představení pana Zlomtužky bylo naprosto báječné. Ještě jsem nezažila aby někdo dokázal děti tak spontánně vtáhnout do děje, většinou bylo úspěchem, když vydrží dvacet minut sedět, ale předevčírem se bavily skoro hodinu tak, že jsem měla obavy o jejich hlasivky. Děkuji. Ráda Vás doporučím přátelům."

Vlasta Bejvalová Nahodilová


"Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za velmi kvalitní profesionální spolupráci. Byl jste nám doporučen a rádi se přidáme a budeme Vás i nadále doporučovat. Vaše produkce byla na velmi vysoké úrovni, děti jste naprosto uchvátil…"

Srdečně zdravím z V. M. Ludmila Zašlíková

 

"……a ten pan kouzelník jako profesor Zlomtužka byl prostě skvělý. Ještě teď mě bolí bránice od smíchu a děti se ptají, kdy zase přijde, takže na šesté narozeniny Matyáše si prosím rezervujte termín… "
Magda Loučková


"Milý pane mágu, už vaše parketové představení bylo zážitek, ale to co jste nám předvedl u stolu bylo neskutečné. Ted už věřím všemu a děti o ničem jiném nemluví. Děkujeme. Předala jsem Váš telefon několika hostům…. snad se nebudete zlobit."

Alice Mosser Dolní Břežany


"Ráda bych poděkovala za nádherné představení. I přes nepřízeň počasí jste to zvládnul naprosto fantasticky, takže dětem ani nevadilo, že zmokly. Ani jsem nedoufala, že to tak dopadne, jste prostě kouzelník. Ozvu se zase za rok."

Zuzana Hartmannová


"Dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za kouzelnické představení pro děti profesor Zlotužka, které se setkalo s nadšeným ohlasem ne jen u dětí, ale pobavilo i rodiče. Těšíme se na druhý díl představení, který bychom rádi zařadili do plánu na podzim."
Bohuslava K. ZŠ Planá


"Vážený pane. Jste nám znám, jako kouzelník iluzionista z velkých jevišt a z televize, ale dnes jste nám i našim dětem dokázal, že jste skutečným kouzelníkem a mistrem svého oboru i jinde než v oblasti velkých iluzí. Ještě jednou vřelé díky. Vsadil jsem na jistotu nejlepšího a vyplatilo se."

S úctou Werner Hanke


"Pane Zlomtužko, přiznám se, že ani nevím, co jste to s dětmi vyváděl, ale podle reakcí to asi byla nějaká vyšší magie, protože o Vás mluví ještě dnes a hledají nějakého Vašeho bratra. Pán z agentury říkal, že máte i jiný program, tak si Vás budeme muset objednat a sednou si do první řady. Moc děkujeme a děti pozdravují toho Vašeho bratra."

Zdraví Lída Pašová


"Bylo to naprosto vynikající a neskutečné představení. Doporučení ani v nejmenším nelhalo. Díky."

Pavel a Renata Erlebachovi z Roudnice

 

" Dobrý den pane kouzelníku. Nestačila jsem se s Vámi rozloučit a poděkovat za skvělé představení. Všechny velmi zaujalo, pobavilo ale i motivovalo….hlavně děti. Potěšilo mne, že kouzelník pro děti dokáže získat pozornost i sofistikovanějším způsobem než je všudypřítomné modelování balonků...."

Kateřina Suchá O.C


"Dobrý den, musím vám tlumočit nadšené ohlasy dětí, ale i většiny rodičů. Moc děkujeme za kvalitní program a těšíme se na další spolupráci v roce 2017. Přeji celé mu vašemu kolektivu krásný konec letošního roku a hodně zdraví a úspěchů v příštím roce."

 

Parlásková

"Dobrý večer, byl jste opravdu úžasný, ještě jednou Vám moc děkuji. Budu Vás doporučovat všem kolegům z jiných kanceláří i známým...."


Tereza Jášková

...nedá mi to, abych Vám neposlala zpětnou vazbu na Vaše představení u nás v Bystrém. Ohlasy byly velké a velmi kladné. Všem se to opravdu moc líbilo, jak dětem tak i rodičům. Ještě jednou velice děkujeme, přejeme krásné svátky, hodně zdraví v novém roce a třeba se zase někdy ozveme.
Romana Bartošová


Vystoupení kouzelníka p.Petra Absolona se všem návštěvníkům plesu moc líbilo, byli z jeho "kousků" nadšení a hodně se nasmáli - prostě bavili se na 100%. Půlnoční program se díky Vám opět vydařil a dokonce bych řekla, že předčil naše očekávání. Takže ještě jednou moc děkuji nejen Vám osobně, ale hlavně Mistru Absolonovi...

Tatjana Tláskalová, ředitelka školy

 

děkujeme!!
Bylo to prima, sešlo se i dost dětí, jenom nejsou vůbec akční, no, nějaká naše specialita tady..Děkujeme za Vašeho kolegu, pěkně to ustál a uhrál. Opravdu skvěle. Děkujeme moc.
Ať se Vám jen daří,
s pozdravem JindraBar"

chtěla bych vám za nás za oba a za všechny naše hosty srdečně poděkovat
za báječné podání vašeho umění na Výtoni 27. září. Byli jsme všichni
nadšení a díky vám se narozeninový večírek velice vydařil v přátelském a
neformálním duchu. Obdrželi jsme velmi pozitivní odezvu.
Vaši
Jitka a Michael W

 

ráda bych Vám poděkovala za to, že jste přijal pozvání vystupovat na našem prvním plese. Vaše vysoce profesionální kouzelnická představení ocenily děti, rodiče i celý pedagogický sbor. A pokud se Vám celá akce zdála v rámci možností noblesní, věřte, že jste se na tom podílel velkou měrou.
Ještě jednou díky a budeme se těšit na další shledanou.
Kamila Vodičková a tým KinderGarten Černošice

.

chtěl bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za úžasné představení pro děti, které dlouho do noci rozebíraly Vaše umění.
S bravurou mistra jste si poradil s vetším počtem dětí, které se doslova přilepily na Váš kouzelnický stůl.
Děti i dospělí si Vaše představení v penzionu Vyskeř opravdu moc užily.
Všem ostatním vystoupení Pana kouzelníka vřele doporučuji.
R.Soběslavský.,

 

...musím také vyjádřit velikou pochvalu, jak představení, tak následná mikromagie měly velký úspěch, ještě ráno u snídaně se o obojím živě diskutovalo, což svědčí o tom, že se to lidem moc líbilo.

ing. P.Vacek

 

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za vystoupení na naší svatbě .
Ocenili jsme zábavnou formu, která se všem líbila. Bylo to výborné spojení humoru a kouzel.
Lepší zahájení oslavy jsme snad ani nemohli vybrat. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.
Jiří Z.

Chci vám moc poděkovat za vystoupení ktere jste měl na naší svatbě. Dekuji kristýna M.... dnes už H...

 

...moc Vám děkujeme! Vystoupení Quick Painting  bylo krásné a posloužilo dobré věci, taktéž moc děkujeme za bravurně zvládnutou dražbu Vašich obrazů, kterou jste výtečně okořenil vyprávěním o ztvárněných umělcích....
S pozdravem Mgr. et Bc. Jiří G.
...byl jste báječný a naprosto nečekaně jste se stal hlavní ozdobou celé svatby. Vaše kouzla byla nejen na úrovni ale celé vystoupení byla obrovská sranda, a to posuzují jako člověk, který tam byl jediný střízlivý. Děkuji že jste donesl tolik náčiní a zařízení a za vaši snahu, máte charisma a působíte příjemně a moc přátelsky. Děkuji taky za profesionálitu, že jste dorazil hodně předem a po celou dobu bavil naše hosty jako nej profík.
s pozdravem Jana I.

včera jsem to už nestihla, ale chtěla bych Vám moc poděkovat. Vystoupení bylo skvělé, děti nadšené, všem se moc líbilo
i dospělí byli okouzleni. Bylo to úžasné.

Bylo by možné podobné vystoupení uspořádat ještě v lednu? Akorát by muselo být obsahově jiné, polovina dětí by byla stejná. Děkuji

Moc moc děkujeme.“

 

„Mami, já jdu otevřít a tam je nějaký pán, tak si říkám, bože, co zase bude u nás opravovat... :) Už tady byl elektrikář, kominík..... A on to byl kouzelník!
Mami, ale jak se mnou dělal to kouzlo "kolik klaunských nosů mám v ruce"... to určitě nebyl jen tak nějaký pán, co se naučil kouzlit... byl to OPRAVDOVÝ KOUZELNÍK!“
"Moc děkujeme za vystoupení pana kouzelníka, všichni byli nadšení i rodiče.... moc ho pozdravujeme ... pana kouzelníka ještě jednou moc zdravíme."

 

 

Všechno proběhlo skvěle, jak jinak. Představení bylo úžasné. Moc děkujeme.....

Získaná Ocenění

V roce 2001 byl kouzelník Petr Absolon s partnerkou Monikou v PAŘÍŽI oceněn Francouzskou televizí TF1 cenou pro nejlepší iluzionisty roku GOLD MANDRAKE D'OR. O významu ceny nejlépe hovoří fakt, že v předchozím roce 2000 získal cenu Mandrake d´or kouzelník a iluzionista DAVID COPPERFIELD.


Cena je pojmenována po kouzelníkovi Mandrakovi (více informací naleznete na Wikipedii - anglicky), je každoročně udělována v přímém přenosu francouzské televize TF1 a patří mezi nejvýznačnější světová kouzelnická ocenění.

Tiskové recenze, rozhovory

...na festivalu magie v lázeňském Countreville se letos doslova objevil magický pár z Prahy aby diváky fascinoval celou řadou dokonalých ilusí...

La liberté de l´est

...novým domovem zlaté sošky legendárního kouzelníka MANDAKA se stane magické město Praha. Kdo viděl představení této dvojice z České republiky, ten musí uznat že magický "OSCAR" pro tento rok je na pravém místě...

Le figaro

...skutečnou Weltstars programu je dvojice iluzionistů z Čech New Absolon. Držitele americké ceny Dragon Award a francouzské alternace filmového Oskara ve světě magie Mandrak D´or...

německý deník

...pět rukou, čtyři nohy, plakátovací sloup ve kterém zmizí zloděj kouzelná telefonní budka, za tento umělecký chaos v novém programu Hansa teatru je zodpovědné duo iluzionistů NEW ABSOLON z Prahy...

Die Welt

Vystřídali na trůnu Copperfielda!

časopis Ring

Pravidelně vystupují v televizi, vystupovali pro Ománského sultána, v Kataru se nevyhnuli nařčení z Černé magie...

rozhovor pro týdeník Květy

Smrti jsem unikl o VLÁSEK! ...

rozhovor pro magazín Vlasta

New Absolon: kouzelnický pár v životě i na jevišti...

rozhovor pro magazín Astro

Vybrané reference

Firemní akce

Programy pro děti

Plesy

Jiná vystoupení