Quick painting - rychlomalíř

Než dozní písnička namaluje malíř na velké plátno barevný portrét slavného zpěváka v nadživotní velikosti. Obraz se stane trvalou ozdobou Vaší sbírky. Velmi oblíbená forma ART SHOW populární hlavně ve Francii...
  • 5 - 20 minut
  • firemní akce, narozeniny, městské slavnosti, plesy, ...

Mám zájem o představení Chcete objednat představení
nebo zaslat více informací?

Podrobný popis programu

Strhující reality show, která nemá v naší zemi dosud konkurenci. Výrazný a unikátní moment večírku, oslavy, společenské a firemní akce, spolehlivě srozumitelný a s obdivem přijímaný všemi věkovými skupinami diváků. Jestli Vaši hosté něco z Vaší párty nezapomenou, bude to QUICK PAINTING! Jestli Váš ples bude něco odlišovat, od ostatních akcí bude to QUICK PAINTING!

Autentický záznam z akce živě na youtube http://youtu.be/qoHiSHt4ozA
Jako bonus namalovaný obraz dostanete a můžete ho třeba Vydražit přímo na akci a získat tím vynaložené peníze zpět.
(...není výjimkou, že se obraz vydraží za vyšší částku než je honorář malíře .. můžete tak získat dva atraktivní body programu zdarma.)
Show vhodná i pro maturitní plesy a diskotéky.

Speciální zakázka i pro vaši firmu, školu nebo jiný prostor

Ukázka výsledku malířské show - v nové výrobní hale firmy FARMET vznikl na stěně 2,5m dlouhý jezevčík.

Jezevčík pro Farmet

NOVINKA ... sledujte překvapivé zrození luxusního portrétu technikou SYPANÝCH GLITRŮ. - vysoce dekorativní strukturová technika https://www.youtube.com/watch?v=ZKyeBY8F7iE&feature=youtu.be

Do poslední chvíle se zdá, že malíř jen nahodile čmárá na plátno štětcem namočeným ve sklence vína, až oblak třpytek vyvede z anonymity tvář Edith Piaf, Marlene Monroe nebo Marlene Ditrich.... ( viz. obrázek )