Profesor Zlomtužka - Kouzelné čarování s malováním

Rodinné představení o profesorovi kreslení jménem Zlomtužka a jeho nezbedném bratrovi jménem Leo je kouzelnou odbočkou ze scény velkých iluzí směrem k těm nejmenším divákům nejen do divadla, ale třeba i k Vám domů. kouzelník pro děti "smích dětí není žádný trik"
  • 40 - 50 minut
  • rodinné představení pro děti od 3 do 100 let

Mám zájem o představení Chcete objednat představení
nebo zaslat více informací?

Podrobný popis programu

Kombinací divadla, rychlokreslení a kouzel vznikl unikátní formát a hned si získal své diváky. O tom ostatně svědčí i skutečnost, že se představení stalo ještě před uvedení plánované premiéry doslova hitem sezóny. Za devět měsíců od zrodu dvojrole bratrů Zlomtužků bylo odehráno téměř sto představení.

Na kouzelném plátně malířova stojanu se dějí podivné věci. Nakreslené čáry mizí, mění tvar a dělají se na nich uzly. Nakreslené předměty se zhmotňují stávají skutečnými a vyskakují z obrazu. V rukou malých diváků pak dokazují svůj kouzelný původ. Nakreslenému klaunovi naroste nos a mezi tím malíř a kouzelník prof. ZLOMTUŽKA maluje na plátno čáry a děti se předháněli v tom kdo dříve uhodne co to je. Žába, osel, kůň žirafa, klaun, hlava, smějící se Turek, zasmušilý kuchař..... jejich fantasie nezná mezí, ale nakonec vždy zvítězí profesorův nezbedný bratr LEO, když z obrázku udělá něco úplně jiného. Celé představení v délce 40 až 50 minut vyvrcholí pohádkou nakreslenou v jediném obrázku a navíc v písničce. V komické dvojroli bratrů uvidíte malíře a kouzelníka Petra Absolona.

Na představení může navazovat malá KREATIVNÍ DÍLNA ve které si děti sami vyzkoušejí vytvořit veselý obrázek.

Pochopitelně pod dozorem pana profesora ZLOMTUŽKY.

Vánoční Zlomtužka DOPIS JEŽIŽŠKOVI

Protože nebeská pošta zjistila veliké chyby v dopisech ježíškovi, poslala na Zem vzdělaného Anděla Zlomtužku, který učí děti jak na to. V takové vyučovací hodině nechybí kouzla, kreslení, ani překvapení a kdyby se do vyučování nepletl Zlomtužkův bratr, nedoučený čert Leo, a nekazil co anděl nakreslí, šlo by vše na jedničku, ale nebyla by to ta pravá zábava.